LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jonida Vokshi, prezantuese e "BBV Kosova"/ Ja mesazhi i Arbana Osmanit

15 Shtator 2022, 13:59, Lifestyle CNA

Jonida Vokshi do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova” në krah të Alaudin Hamitit.

Lajmi tashmë është konfirmuar nga faqja zyrtare e “Big Brother Kosova”, ku shkruhet, “A jeni gati? Jonida Vokshi do të jetë bashkëprezantuese në skenë përkrah Alaudin Hamitit në moderimin e sezonit të parë të 'Big Brother VIP Kosova' që ka premierën këtë vjeshtë në 'Artmotion' dhe 'Klan Kosova'”.

Të shumta kanë qenë komentet dhe urimet për Jonida Vokshin, por ai që ka tërhequr më së shumti vëmendjen është komenti i Arbana Osmanit.

"Suksese zemër”, ka shkruar moderatorja e “BBV Albania”, duke shuar aludimet se mund të ketë konkurrencë mes dy moderatoreve./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga