LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfehet Stresi: Kur isha i vogël, ëndërroja të bëhesha njeriu më i besuar i Sali Berishës

15 Shtator 2022, 14:11, Lifestyle CNA

Rrëfehet Stresi: Kur isha i vogël, ëndërroja të

Reperi i njohur, Stresi, ka treguar gjithmonë se është një simpatizant i flaktë i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Së fundmi, reperi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në "Instagram", ku njeri prej tyre e ka pyetur për ëndrrën e tij të fëmijërisë. Reperi tha se donte që të ishte personi më i besuar i Berishës, sikurse i ati, Sali Lushaj.

“Cila është ëndrra jote e fëmijërisë?”, ishte pyetja që i bëri ndjekësi. “Të isha njeriu më i afërt dhe më i besuar i Sali Berishës si baba im dhe kur isha fëmijë. Kështu, i thoja nënës time dua të bëhem si babai me rujt Berishën. Isha i vogël në klasë të parë", tha Stresi për liderin demokrat./CNA.al

Rrëfehet Stresi: Kur isha i vogël, ëndërroja të

Lajmet e fundit nga