LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me fustan transparent dhe forma perfekte/ Tifozja seksi e Real Madridit ndez rrjetin me postimin e fundit

15 Shtator 2022, 14:55, Lifestyle CNA

Me fustan transparent dhe forma perfekte/ Tifozja seksi e Real Madridit ndez

Demi Roz vijon të dërbojë fansat në rrjetet sociale me postimet e saj të fundit. Bukuroshja numëron 20 milionë ndjekës në "Instagram", të cilët nuk heziton t'i "joshë" me pozat e saj të herëpashershme. 

Së fundmi, 27-vjeçarja ke menduar t’i trazojë ujërat, teksa shfaqet me një fustan transparent.

Ajo gjithashtu njihet si një nga tifozet më të flakta dhe më seksi të klubit të futbollit, Real Madrid./CNA.al

Me fustan transparent dhe forma perfekte/ Tifozja seksi e Real Madridit ndez

 

Me fustan transparent dhe forma perfekte/ Tifozja seksi e Real Madridit ndez

 

Me fustan transparent dhe forma perfekte/ Tifozja seksi e Real Madridit ndez

Lajmet e fundit nga