LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bletë punëtore, shkon lule më lule”/ Nxehet situata në Përputhen, Eda shpërthen ndaj konkurentit

16 Shtator 2022, 18:47, Lifestyle CNA
“Bletë punëtore, shkon lule më lule”/ Nxehet situata
Eda Likaj

Në episodin e sotëm të Përputhen është ndezur debate mes dy konkurentëve, Edës dhe Remilit.

Remili u shpreh se Eda i duket si një bletë punëtore që shkon lule më lule, për shkak se pranoi kërcimin me Mateon.

Ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Edës, e cila i është drejtuar Remilit duke i thënë se do të dalë me të gjithë përveç tij.

Nëse unë do dilja me ty nuk od të lejoja që pas një takimi me mua ti të dilje me një tjetër.Nuk e lejoj”, tha Remili.

Atëherë nuk përputhemi se ti nuk e lejon ndërsa unë e bëj atë gjë.

Nga fjalia e parë të e fundit ke thënë diçka  të pavërtetë”, iu kthye Eda.

Mu duk si një bletë punëtore që shkon lule më lule dhe më pas kthehet në një bletë që po të kapi nuk të lëshon më”, vijoi më tej Remili.

“Do dal me të gjithë përveç teje”, u shpreh ndër të tjera Eda./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga