LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Einxhelin "e kapin" problemet e shtatzënisë

16 Shtator 2022, 14:02, Lifestyle CNA

VIDEO/ Einxhelin "e kapin" problemet e shtatzënisë

Einxhel dhe Dagz pak kohë më parë ndanë lajmin se ata janë në pritje të një fëmije, gëzim ky që kulmoi me festën e gjinisë së bebit, ku u mësua se çifti ishte në pritje të një djali. 

Së fundmi, Einxhel ka ndarë një video në "Instagram", ku ka treguar një ndër problematikat që po has gjatë shtatzënisë. 

“Probleme shtatzënie. S’e di ju, por mua më del gjumi çdo ditë në 6-7. Po sigurisht që fle prapë”- shkruan ajo, teksa tregon në video dhomën dhe Dj Dagz të shtrirë pranë saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga