LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I ka munguar ekranit prej vitesh/ Rikthehet Ermal Mamaqi, zbulohet roli që do të ketë aktori

16 Shtator 2022, 19:12, Lifestyle CNA
I ka munguar ekranit prej vitesh/ Rikthehet Ermal Mamaqi, zbulohet roli që
Aktori dhe producenti, Ermal Mamaqi

“Dance With Me” do të rikthehet në ekranin shqiptar, në datën 19 shtator.

Produksioni tashmë ka treguar se cilët do të jenë 10 personazhet që do të jenë pjesë e këtij programi kërcimi.

Ndërsa pak më parë ka zbuluar njërin prej anëtarëve të jurisë në këtë edicion të 8-të.

Bëhet fjalë për aktorin dhe producentin shumë të dashur për publikun, Ermal Mamaqi, i cili do të rikthehet në ekran pas disa vitesh nga largimi.

“Merr fund pritja!
Aktor, producent, me nuhatje edhe në botën e biznesit Ermal Mamaqi vjen si pjesë e jurisë së shoë-t më të madh të kërcimit në Shqipëri "Dance With Me", njofton produksioni në rrjetet sociale.

Ndërkohë, më parë është zbuluar se pjesë e jurisë do të jetë edhe balerina Klaudia Pepa./ B.A. – CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dance TV Show (@dancewithme.albania)

Lajmet e fundit nga