LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

'Brezi jonë mori fund', Olsi Bylyku realizon videon epike pas pajtimit të Noizyt me Stresin

18 Gusht 2022, 09:57, Lifestyle CNA
'Brezi jonë mori fund', Olsi Bylyku realizon videon epike pas

Olsi Bylyku ka realizuar një video ku tregon gjendjen e tij pas pajtimit të bujshëm të Noizyt dhe Stresit. 

“Jeta jonë pas pajtimit të Noizyt me Stresin… ndoshta kaq ishte e gjitha, dhe brezi jonë mori fund!”, shkruan Olsi krah videos ku shihet i mërzitur.

Mes komenteve të shumta bie në sy komenti i Stresit, i cili ka qeshur pasi e ka parë. “Loku më ke mek fareeee”, shkruan Stresi./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Lajmet e fundit nga