LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Andresa Ambrosio, në pritje të ëmbël/ Ja si e zbuloi telefonuesja

24 Korrik 2022, 22:52, Lifestyle CNA
Andresa Ambrosio, në pritje të ëmbël/ Ja si e zbuloi
Andresa Ambrosio

Andresa Ambrosio është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e dha vetë braziliania sot tek “E diela shqiptare”, ku u shfaq me një fustan të gjerë dhe barku i dukej i rrumbullakosur.

Gjatë "Telebingos", një telefonuese e pyeti Andresën nëse është shtatzënë pasi kështu i dukej nga fustani dhe Andresa e konfirmoi.

“Zonja ka të drejtë”, i tha ajo Arditit, i cili e përqafoi i lumtur për këtë lajm.

Andresa tregoi se kishte vendosur që ta ndante lajmin e ëmbël javën tjetër, por zonja ia zbuloi./CNA.al

Lajmet e fundit nga