LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në një shtëpi në Dajt/ Lëndohet një 8-vjeçare

29 Korrik 2022, 14:05, Kronika CNA
Zjarr në një shtëpi në Dajt/ Lëndohet një
Foto ilustruese

Një tetëvjeçare ka mbetur e lënduar, pas një zjarri që ka rënë rreth mesditës së sotme, në një shtëpi në Dajt.

“Më datë 29.07.2022, rreth orës 12:40, në fshatin Façesh, në Dajt, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B. B., dhe si pasojë është dëmtuar vajza e tij e mitur 8 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”-thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga