LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përmbyset autoboti me gaz/ Bllokohet Rruga e Kombit

27 Korrik 2022, 22:33, Kronika CNA
Përmbyset autoboti me gaz/ Bllokohet Rruga e Kombit
Trafiku i renduar

Aksidentimi i një autoboti të mbushur me gaz, ka sjellë bllokimin e rrugës së Kombit në segmentin Milot-Rubik.

Për shkak të rrezikshmërisë që paraqet mjeti i mbushur me gaz, prej 1 ore policia ka devijuar qarkullimin e automjeteve për nga rruga e vjetër Milot-Rubik.

Një vinç i lartë në bashkëpunim me zjarrfikëset po punojnë për largimin e autobotit. Mësohet se autoboti doli nga rruga dhe u përmbys pasditen e kësaj të mërkure./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga