LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Durrës/ Trupi i pajetë i të riut gjendet në bregdet

26 Korrik 2022, 15:28, Kronika CNA
E rëndë në Durrës/ Trupi i pajetë i të riut
Foto ilustruese

Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga