LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtënat me armë në Vlorë/ Identifikohet autori, gjithçka nisi për parkimin

24 Korrik 2022, 19:34, Kronika CNA
Të shtënat me armë në Vlorë/ Identifikohet autori,
Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri u raportuan mesditën e së dielës në zonën e “Ujit të Ftohtë”, në afërsi të vilave qeveritare.

Mësohet se autori është një 30-vjeçari, Aurel Licaj, i cili kishte pak ditë që ishte kthyer nga jashtë shtetit. Sipas policisë, gjithçka ka ndodhur për shkak për parkimit.

Pas një konflikti për parkimin, 30-vjeçari ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në ajër. Forca të shumta policore mbërritën në vendngjarje, ndërsa autori u largua nga vendi i ngjarjes. Për rastin janë shoqëruar shtatë persona në polici./CNA.al

Lajmet e fundit nga