LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidenti në autostradën Morinë-Kukës/ Ndërron jetë shoferi

26 Korrik 2022, 10:09, Kronika CNA
Aksidenti në autostradën Morinë-Kukës/ Ndërron
Foto ilustruese

Ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital, shoferi i makinës që u aksidentua ditën e djeshme, në autostradën Morinë-Kukës.

Sipas uniformave blu, 40-vjeçari I.M., duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe është përplasur me trafikndarësen.

Si pasojë e aksidentit u plagos edhe bashkëshortja e vikitmës, A. M., 36 vjeçe, e cila fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga