LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr dhe rrëmbim personi në mes të Elbasanit/ Policia, në ndjekje të makinës gri

27 Korrik 2022, 22:11, Kronika CNA
Sherr dhe rrëmbim personi në mes të Elbasanit/ Policia, në
Foto ilustruese

Banorët e Elbasanit janë gjendur në një situatë të rëndë mbrëmjen e sotme, pasi dy grupe të rinjsh janë përplasur me njëri-tjetrin në qendër të qytetit.

Mësohet se dy grupe të rinjsh janë përplasur duke përdorur sende të forta ndaj njëri-tjetrit.

Pas sherrit disa nga personat e përfshirë në sherr janë larguar nga vendngjarja me një mjet “Ford” ngjyrë gri.

Burimet bëjnë me dije se personat e larguar dyshohet se kanë rrëmbyer dhe një person, duke e futur me dhunë në makinë.

Ndërkohë që nuk dihen ende arsyet e sherrit.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila po pyet dëshmitarët, ndërkohë që janë vënë në ndjekje të mjetit ku dyshohet se ndodhet dhe një person i rrëmbyer./CNA.al

Lajmet e fundit nga