LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu me motor përplas 50-vjeçaren/ Dërgohen të dy në spital

26 Korrik 2022, 22:27, Kronika CNA
I riu me motor përplas 50-vjeçaren/ Dërgohen të dy në
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Institut, në Tiranë.

Blutë bëjnë me dije se shtetasi me iniciale V.D., 22 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij ka aksidentuar shtetasen me iniciale M.Gj., 50 vjeçe.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motomjetit dhe qytetarja. Të dy janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga