LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr mes të rinjve/ Plagoset një person, bie në pranga 23-vjeçari

27 Korrik 2022, 15:52, Kronika CNA
Sherr mes të rinjve/ Plagoset një person, bie në pranga
Foto ilustruese

Një konflikt ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Mësohet se një 23-vjeçar ka goditur me mjet prerës shtetasin E. M., 21 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Autori me iniciale O.M. ka rënë në prangat e policisë pas ngjarjes së rëndë. Ai u arrestua në flagrancë nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5, për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje".

Ndërkaq, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga