LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në periferi të Tiranës/ Kontrolle për kapjen e Talo Çelës

26 Korrik 2022, 22:57, Kronika CNA
RENEA dhe FNSH zbarkojnë në periferi të Tiranës/ Kontrolle
Talo Çela

Policia e Shtetit ka organizuar një tjetër operacion për kapjen e Talo Çelës.

Mësohet se operacioni i sotëm është shtrirë në Tiranë dhe në të janë përfshirë forcat RENEA dhe ato të FNSH-së.

Shkak për nisjen e kontrolleve është bërë një informacion se i shumëkërkuari ka lëvizur nga vendi ku fshihej dhe ndodhet në perferi të Tiranës.

Ende nuk bëhet me dije se ky operacion ka korrur rezultate, ndërsa kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që policia vihet në ndekje të Talo Çelës.

Mbrëmjen e djeshme blutë bënë kontrolle në qarkun e Elbasanit, por nuk pati rezultate. Operacionet e policisë janë dekonspiruar disa herë dhe deri më tani Talo Çela vijon të jetë në arrati./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga