LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 RENEA ka zbarkuar në Elbasan/ Çfarë po ndodh?!

25 Korrik 2022, 20:19, Aktualitet CNA
 RENEA ka zbarkuar në Elbasan/ Çfarë po ndodh?!
Foto ilustruese

Pasditen e sotme forca të shumta RENEA kanë zbritur në qytetin e Elbasanit, duke kryer kontrolle në qytet dhe në zonat përreth.

Këto kontrolle janë duke u zhvilluar edhe në disa lagje problematike të këtij qyteti me qëllim kapjen e personave me precedentë penalë të kërkuar nga drejtësia. Operacioni është shtrirë në pjesën më të madhe të Elbasanit dhe priten rezultate të rëndësishme në orët në vijim./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga