LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali e denoncoi si të humbur/ Gjendet e pajetë 73-vjeçarja në Lezhë

27 Korrik 2022, 21:45, Kronika CNA
Djali e denoncoi si të humbur/ Gjendet e pajetë 73-vjeçarja
Foto ilustruese

Një grua është gjetur e pajetë mbrëmjen e sotme rreth orës 20:25, në Ishull Shëngjin, në kanalin e Hidrovorit.

Bëhet fjalë për shtetasen me iniciale L.R., 73 vjeçe, banuese në Ishull Shëngjin, e cila ishte denoncuar si e humbur.

Trupi i saj është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal Lezhë për ekzaminime të mëtejshme mjeko-ligjore, ku nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia bën të ditur se për 73-vjeçaren, ditën e sotme, është paraqitur në Komisariatin e Policisë Lezhë shtetasi D.C. (djali i saj), për të bërë kallëzim për largimin nga banesa dhe humbjen e kontakteve me të.

Ndërkaq, grupi hetimor vazhdon hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga