LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me plagë në trup u gjet i vet’varur/ Zbardhen detaje të reja nga ngjarja në Pogradec

29 Korrik 2022, 09:40, Kronika CNA

Me plagë në trup u gjet i vet’varur/ Zbardhen detaje të

Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë të regjistruar në Lin të Pogradecit.

Shtetasi që u raportua se i kishte dhënë fund jetës duke u vetëvatur, mësohet se është 45 vjeç.

Sipas të dhënave paraprake,që mëson CNA.al,  në trupin e viktimës janë gjetur dhe plagë të shkaktuara nga prerja me xham.

Policia vijon hetimet dhe ende nuk ka një version zyrtar se çfarë ka ndodhur./CNA.al

Lajmet e fundit nga