LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eksploziv në një servis makinash/ Rikthehen atentatet me lëndë plasëse

28 Korrik 2022, 08:37, Kronika CNA
Eksploziv në një servis makinash/ Rikthehen atentatet me
Foto ilustruese

Rikthehen shpërthimet me eksploziv. I radhës është shënuar në një biznes në Tiranë, siç njofton Policia.

“Më datë 28.07.2022, në orën 04:35, në afërsi të Liqenit të Thatë, në një servis automjetesh, në pronësi të shtetasit R. P., është vendosur një sasi e vogël lënde plasëse dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga