LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U kap me snajper dhe arsenal armësh në banesë/ Lihet në burg ish-efektivi i RENEA-s

28 Korrik 2022, 12:21, Kronika CNA

U kap me snajper dhe arsenal armësh në banesë/ Lihet në burg

Gjykata ka caktuar sot masën e sigurisë për ish-efektivin e RENEA-s, Remal Rada, dhe shtetasin Elton Hithi.

Gjykata vendosi që për dy të pandehurit të vendoset masa arrest me burg. Kujtojmë se ish-efektivi i RENEA-s së bashku me Hithin mbanin armë pa leje në banesë dhe në mjet.

Lajmet e fundit nga