LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plumb në kokë/ Ekzekutohet 35-vjeçarja shqiptare në Itali

29 Shtator 2023, 04:48, Kronika CNA

Plumb në kokë/ Ekzekutohet 35-vjeçarja shqiptare në ItaliNjë 35 vjeçare shqiptare është ekzekutuar me plumb në kokë nga një person në Firence të Italisë.

Ngjarja ka ndodhur në mbremjen e dates 28 shtator, dhe viktima quhet Klodiana Vefa.

Sipas të dhënave të para Vefa është ekzekutuar gjatê rrugës për në shtepinë e saj.

Karabinierët italianë kanë shkuar në vend ngjarje dhe kanë filluar hetimet në lidhje me ekzekutorin dhe arsyet e krimit./CNA

Lajmet e fundit nga