LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e mërkurë, 3 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave

3 Prill 2024, 07:13, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, e mërkurë, 3 prill 2024/ Njihuni me titujt

Këtë të mërkurë po ju njohim me disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 3 prill 2024.

Gazeta "Panorama" hapet me titullin: "Ngrëçi me dosjet/ Xhafaj, kritika gjyqësorit: Pse zvarritet gjyqi ndaj PD?".

Gazeta "Panorama Sport" hapet me titullin: "Tirana do Europën nga Kupa, Vllaznia në testim".

Gazeta "Shqiptare" hapet me titullin: "BIRN: Përralla e PS me dezinformim rus e kinez, si dezinformim kundër problemit real të vendit".

Gazeta "Telegraf" raporton në faqe të parë: "Xhaçka, miliona euro me ilaçe, kompania u hap 1 muaj pasi u bë ministre e Mbrojtjes".

Gazeta "Dita" hapet me shkrimin: "Nga Olsi Rama/ Nuk mund të ketë dy të vërteta". Një artikull tjetër është: "Kush po e sulmon dhe çfarë (nuk duhet) të ndodhë me Prokurorinë e Posaçme./ CNA

Lajmet e fundit nga