LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nata e dytë fantastike e Festës së Birrës në Korçë

17 Gusht 2023, 22:14, Aktualitet CNA

Nata e dytë fantastike e Festës së Birrës në

Sonte po mbahet nata e dytë e Festës së Birrës në Korçë, një nga eventet më të mëdha verore në Shqipëri.

Festa e Birrës në Korçë zhvillohet për të 17-in vit radhazi. Mijëra turistë të huaj dhe vendas janë bërë pjesë e festës më të madhe.

Kjo festë do të zgjasë për 5 netë, deri në datën 20 Gusht. Në skenën e Festës së Birrës do të performojnë edhe artistë grekë dhe irlandezë.

Sonte po performojnë për publikun këngëtarët si EUGENT BUSHPEPA, GRUPI NA dhe LAST CALL BAND!./ CNA

 

Lajmet e fundit nga