LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Megatek çel ditët e kopshtarisë/ Ulje “të çmendura” për mijëra produkte

18 Mars 2023, 14:42, Aktualitet CNA

Megatek çel ditët e kopshtarisë/ Ulje “të

Pranvera vjen plot oferta në Megatek. Me çeljen e ditëve të kopshtarisë, hipermarketi më i madh në vend sjell produkte me çmime fantastike.

Nga data 18 maji deri në 28 maj do të gjeni oferta marramendëse që shkojnë deri në -57% ulje.

Me produktet e Megatek, lulet natyrale dhe vazot e koleksionit të ri mund t’i jepni ngjyra ambjenteve të brendshme dhe të jashtme të shtëpive, zyrave apo bizneseve të tyre.

Nëse jeni në kërkim të veglave të punës për kopshtin, në këtë hipermaket ofrohet një gamë të gjerë veglash profesionale me çmimet më të mira në treg.

Megatek çel ditët e kopshtarisë/ Ulje “të

Lajmet e fundit nga