LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“O ba, si nuk më prite”/ Ndërron jetë babai i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri

16 Mars 2023, 10:21, Aktualitet CNA
“O ba, si nuk më prite”/ Ndërron jetë babai i
Ish-ministri i Brendshën, Saimir Tahiri

Babai i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, Bashkim Tahiri, ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë publik në rrjetet sociale, ku njerëz të afërt të ish-ministrit kanë publikuar letrën që Tahiri i ka dërguar nga burgu.

Postimi i Tahirit:

O ba, si nuk më prite?

Me sa nxitim e more këtë rrugën e fundit dreqin.

Të ndritë shpirti atje lart!

Mua me bëre dhuratën më të madhe ndonjëherë, më bëre burrë.

Dhe rri i qetë andej, mos u mërzit më. Qesh e gëzohu siç bëje këtu me ne.

Sa here bëhesha gati po nuk ta thoja dot se më vinte zor, por ja po ta them tani që nuk më degjon më:

Të dua shume Ba!

Të duam të gjithë shumë shoku Bashkim.

Përgjithmonë!

Njoftim nga Familja:

Varrimi bëhet nesër datë 16 Mars, ora 11:00

Adresa: Funeral Home ALBA 2000, Rr. Dibrës 302./ CNA.al

“O ba, si nuk më prite”/ Ndërron jetë babai i

Lajmet e fundit nga