LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama në Presidencë/ Takim “kokë më kokë” me Begajn

17 Mars 2023, 08:44, Aktualitet CNA
Rama në Presidencë/ Takim “kokë më kokë” me
Foto ilustruese

Kryeministri Edi Rama ka zbarkuar në Presidencë. Rama po zhvillon një takim me Presidentin Bajram Begaj. Ende nuk janë zbuluar detajet apo arsyet e takimit.

Takim që vjen një ditë pas mbledhjes së Këshillit të Asociim Stabilizimit mes BE-së dhe Shqipërisë që u mbajt në Tiranë.

Gjithashtu në orën 10:00 pritet të zhvillohet edhe mbledhja e radhës e qeverisë, ku në përfundim të saj, ministrat do të komunikojnë për mediat vendimet e miratuara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga