LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

29 Maj 2023, 10:35, Aktualitet CNA

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndier në Shqipëri. Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë i shkallës rihter.

Thellësia e tërmetit ka qenë 5 km, ndërsa distanca sipas të dhënave ishte 57 km në jugperëndim të Kosovës dhe 26 km në jugperëndim të Kukësit.

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lajmet e fundit nga