LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"K*qe injoranti"/ Genc Burimi përplaset në studio me Kullurin

12 Shkurt 2024, 15:07, Aktualitet CNA

"K*qe injoranti"/ Genc Burimi përplaset në studio me

Nje debat ka ndodhur në studion televizive të "Euronews Albania", e cila ka përfunduar me ofendime mes të ftuarve.

Gjatë një debati që pati në panelin e Sidorela Gjonit, gazetari Gent Burimi e ka quajtur k*qe Edvin Kullurin. 

Burimi është shprehur se Kulluri nuk e ka idenë se çfarë është diplomacia. Ndërsa Kulluri theksoi se në studio ka ardhur për të folur për politikë dhe jo për fantazira.

Debati: 

Edvin Kulluri: Unë kam ardhur këtu për të folur për politikë. Nuk flas për fantazirat e njerëzve. Ai nuk kupton asgjë.

Genc Burimi: 21 vjeç kam qenë diplomati më "in" në Paris. Numri 2 i diplomacisë shqiptare në Paris. Ti më tregon mua çfarë është diplomacia. Ti të më tregosh mua, por ti ke një k*qe injoranti./CNA 

Lajmet e fundit nga