LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka një vit e gjysmë që nuk fle me mua”/ 78-vjeçari ankohet për bashkëshorten në emision

12 Shkurt 2023, 22:11, Aktualitet CNA

“Ka një vit e gjysmë që nuk fle me mua”/

Qerimi është përballur me bashkëshorten e tij, Hajrien, për shkak se ajo është distancuar nga ai.

78-vjeçari ka treguar se prej një viti e gjysmë bashkëshortja e tij i qëndron larg dhe nuk fle me të.

Për këtë arsye, ai u përball me Hajrien në rubrikën “Shihemi në gjyq”, pasi kërkoi të dinte arsyet se përse nuk i afrohet.

“Çështë ai që tregon të drejtën kur je në ballafaqim? Po ka  një vit e ca s’më afrohet fare, unë në kat të parë, ajo në të dytë. Nuk fle me mua. Unë në kat të  parë, ajo shkon në të dytë.

Po s’do, ku di unë ç’mendje ka. Unë prandaj e kam thirrur këtu, të tregojë të drejtat të tëra”, u shpreh ai ndër të tjera.

Por pavarësisht insistimit të tij, bashkëshortja nuk i premtoi as në fund të përballjes nëse do të shkonte të flinte me të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga