LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndryshim me çdo çmim”/ Meta, euforik pas protestës

12 Shkurt 2023, 10:43, Aktualitet CNA
“Ndryshim me çdo çmim”/ Meta, euforik pas
Foto ilustruese

Pas protestës së një dite më parë, kreu i Partisë së Lirisë është shfaqur euforik duke kërkuar ndryshim me çdo çmim.

Meta shkruan në rrjetet sociale, se populli nuk do të lejojë më kurrë që kryeministri Edi Rama të prodhojë mjerim dhe të shpopullojë vendin, duke dëbuar të rinjtë dhe fëmijët nga vendi.

 “Populli nuk do të lejojë më kurrë, që zyra e Kryeministrit të prodhojë vetëm mjerim, që shpopullon vendin dhe dëbon qindra mijëra shqiptarë dhe sidomos të rinjtë dhe fëmijët nga Atdheu i tyre”, shkruan Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga