LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

12 Shkurt 2023, 08:46, Aktualitet CNA

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

Një tërmet është regjistruar mëngjesin e sotëm në Shqipëri.

Sipas EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8 ballë dhe epiqendra 29 km nga qyteti i Durrësit.

Sipas të dhënave, lëkundjet janë ndier edhe në qytetin e Lushnjës. / CNA.al

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

Lajmet e fundit nga