LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Hidhet tymuese në drejtim të Policisë/ Kush po e provokon protestën?

11 Shkurt 2023, 13:49, Aktualitet CNA

Foto-Hidhet tymuese në drejtim të Policisë/ Kush po e provokon

Policia, e cila ka rrethuar kryeministrinë, është gjendur mes tymit.

Ndërkohë që në podiumin e protestës po fliste kreu i PD-së, Sali Berisha, dikush ka hedhur tymuese në drejtim të policisë.

Në fotot e mëposhtme, shihet se një nga efektivët e policisë, është lënduar dhe po ndihmohet nga një koleg.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur, dikush ka dashur të provokojë protestën, dhe ka hedhur tymuese në drejtim të policisë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga