LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

14 Shkurti me plot ulje në Megatek, kurse duke filluar nga -20% këtë Shën Valentin

11 Shkurt 2023, 18:59, Aktualitet CNA

14 Shkurti me plot ulje në Megatek, kurse duke filluar nga -20%

Ndiq puthjen dhe zbulo ofertat më të mira! Ky është slogani që shoqëron Megatek këtë Shën Valentin!

Nga data 10 deri në 14 Shkurt përfito ulje duke filluar nga -20% për një sërë kategorish si: parfume, lule, kozmetikë e shumë të tjera. Zgjidhni mes markave më të mira botërore aromën e preferuar të personit të zemrës, me një shumëllojshmëri linjash tërësisht origjinale dhe unike. Të gjesh dhuratën perfekte nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë se kaq. Dhe mbi të gjitha duke kursyer!

Nëse keni vendosur ta kaloni darkën e Shën Valentinit në shtëpi, Megatek ka menduar edhe për ju. Tashmë keni mundësinë të përfitoni zbritje për një sërë produktesh që do ju ndihmojnë ta ktheni ambientin tuaj në një atmosferë plotësisht romantike, duke përjetuar momente të paharrueshme. Petalet, qirinjtë dhe shumë zemra nuk janë kurrë një ide e keqe, apo jo?

Dhe sigurisht ku ka festë, ka edhe lule! Zgjidhni mes kategorisë tuaj të preferuar: lule për ambient të jashtëm, lule për ambient të brendshëm apo bimë aromatike. Mund t’i përfitoni të gjitha -20% më lirë.
Tashmë e di çfarë të duhet: Një përzierje e përsosur dashurie dhe uljesh në Megatek. Të parën e keni në dorë ju, për të dytën kemi menduar ne. Mos prit më gjatë, nxito pasi oferta është e limituar!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga