LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protesta e opozitës/ Policia shoqëron qytetarët

11 Shkurt 2023, 16:03, Aktualitet CNA

Protesta e opozitës/ Policia shoqëron qytetarët

Policia ka shoqëruar disa qytetarë pas mbylljes së protestës.

Raportohet se konkretisht janë shoqëruar tre protestues për flakadanët e hedhur te kryeministria.

Njëri prej të shoqëruarve është dërguar te Komisariati numër 1 dhe dy të tjerët te Komisariati numër 2.

Ndërkohë, ky veprim u kundërshtua nga Partia Demokratike dhe opozita, e cila bëri thirrje të lirohen qytetarët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga