LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Polici i mbështur në tytën e armës/ Ironizon Murrizi: Duke pritur Nezën dhe Duçkën tek parkimi i “Big Brother”

11 Shkurt 2023, 21:25, Aktualitet CNA
Polici i mbështur në tytën e armës/ Ironizon Murrizi: Duke
Ish-deputeti Myslim Murrizi

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka ironizuar në lidhje me hetimet e dosjes “McGonigal”, në të cilën janë përmendur Agron Neza dhe Dorjan Duçka

Murrizi ka publikuar foton e një polici, i cili qëndron i mbështetur në tytën e një arme.

Me ironi, ai thotë se është duke pritur Nezën dhe Duçkën tek parkimi i “Big Brother” për të parë kë do të shpallë “non-grata” Arbana Osmani.

“Duke pritur Agron Nezën dhe Dorjan Duçkën tek parkimi para shtëpisë së “Big Brother”-it që filloi menjëherë “hetimin” se kush do dali sonte nga “Big Brother”-i, dhe të shohë me “detaje” nëse ai që del ka apo jo vizë ose është në listë për tu shpallur “non-grata” nga Arbana???”, shkruan ish-deputeti./ CNA.al

Polici i mbështur në tytën e armës/ Ironizon Murrizi: Duke

Polici i mbështur në tytën e armës/ Ironizon Murrizi: Duke

Lajmet e fundit nga