LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ardit Gjebrea, nën petkun e një punonjësi kanalizimesh/ Hyn brenda në pusetë

12 Shkurt 2023, 21:37, Aktualitet CNA
Ardit Gjebrea, nën petkun e një punonjësi kanalizimesh/ Hyn
Moderatori Ardit Gjebrea

Si rrallëherë më parë, moderatori Ardit Gjebrea na është shfaqur sot si një punonjës i kanalizimeve.

Gjebrea iu bashkua dy punonësve Petritit dhe Zeqirit, për të dëgjuar sfidat e tyre të përditshme dhe për të transmetuar punën e tyre të lodhshme në rubrikën “Pak vëmendje”, te “E diela shqiptare”.

Pasi ata i treguan për  ‘zhytjen’ në pusetat e thella, përballjen me aromat e pakëndshme, Gjebrea vendosi të zbriste vetë në pusetë.

Moderatori u vesh si punonjësit e kanalizimeve, u pajis me kokore e me rripat e sigurimit sipas protokollit dhe hyri në njërën prej pusetave.

Ndërkohë, punonjësit i treguan moderatorit se këtë punë i është dashur ta bëjnë edhe në kohën e pandemisë së Covid-19, ku theksuan me shaka se ndoshta edhe për shkak të forcimit të imunitetit nuk janë prekur nga virusi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga