LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jorida Tabaku hap sytë në vilat luksoze/ I "shet" si katunde

3 Mars 2024, 16:48, Aktualitet CNA

Jorida Tabaku hap sytë në vilat luksoze/ I "shet" si katunde

Deputetja e Lulzim Bashës, Jorida Tabaku ka dhënë këtë të dielë leksione politike nga vilat luksoze në Hamallaj.

Ushtarja e Luli Bashës flet për investime strategjike teksa vetë shëtit në Agro Turizëm.

Deputetja vilat luksoze në Hamallaj i duken katund.

Këtë e ka treguar në një video të postuar në rrjetet sociale, ku përgjumësh pasi del nga vilat luksoze në Lalëz shkruan: Një mesazh i shkurtër nga katundi për javën që na pret.

Jorida Tabaku hap sytë në vilat luksoze/ I "shet" si katunde

Kështu Jorida Tabaku kërkon tu hedhë hi syve shqiptarët të cilët i tregojnë vendit deputetes së Bashës.

Njëri prej tyre shkruan në komente: “Dil nëpër katune ku s’ka as rrugë, as ujë as drita, se po kujtojnë njerëzit që Shqipëria qenka lule”.

Jorida Tabaku hap sytë në vilat luksoze/ I "shet" si katunde

Pra, Jorida Tabaku pasi zgjohet në vilën luksoze në Gjirin e Lalëzit, del e flet kodra pas bregut duke pretenduar se ndodhet në katund.

Madje ashtu e përgjumur jep dhe mesazhe ironike për politikën se çfarë nap ret gjatë kësaj jave.

Kujtojmë se më herët CNA, ka shkruar për vilat luksoze të Jorida Tabakut dhe si janë përfituar ato./ CNA

 

Lajmet e fundit nga