LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fatmir Bektashi në SPAK/ Reagim epik për gazetarët, mimikat që nuk duhen humbur

6 Nëntor 2023, 12:22, Aktualitet CNA
Fatmir Bektashi në SPAK/ Reagim epik për gazetarët, mimikat
Ndërtuesi Fatmir Bektashi

Ndërtuesi Fatmir Bektashi shkoi këtë të hënë në SPAK, pasi u paraqit para oficerëve të policisë gjyqësore.

Bektashi qëndroi në SPAK për vetëm pak minuta. Pas daljes nga godina ai u pyet nga gazetarët për akuzat që rëndojnë ndaj tij, por ndërtuesi nuk pranoi të bëjë komente.

Bektashi nuk pranoi të flasë, por pyetjet e gazetarëve i priti me një buzëqeshje.

Gazetarët për të ironizuar reagimin e tij, iu drejtuan në italisht dhe në anglisht, por ai mbajti të njëjtin qëndrim, duke u shprehur me mimika.

Për më tepër, shihni videon e mëposhtme./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga