LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Hapen aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve/ Ja si kryhet procesi

6 Nëntor 2023, 08:24, Aktualitet CNA

Video - Hapen aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve/ Ja si

Këtë të hënë janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në rrjetet sociale.

Rama deklaron se aplikimi bëhet në e-Albania, ndërsa tregon me anë të një videoje se si kryhet ai.

“Mirëmëngjes

dhe me njoftimin se nga sot janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024, proces që i gjithi kryhet online përmes e-Albania, për të përgatitur që tani një tjetër sezon fantastik veror, ju uroj javë të mbarë”, thekson kreu i qeverisë./ CNA

Lajmet e fundit nga