LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sonte “Fokus” në CNA TV me Robert Papën

5 Nëntor 2023, 19:32, Aktualitet CNA

Sonte “Fokus” në CNA TV me Robert Papën

Sonte do të transmetohet episodi i radhës i emisionit "Fokus" në "CNA TV" me gazetarin Robert Papa.

Sonte në emision do të jenë të ftuar ish kryeministri i Izraelit, Ehud Barak.

Barak do të flasë për luftën me Izraelit dhe Palestinës, i cili i mëshon faktit se do të mundim dhe do të vazhdojnë aksionin ndaj organizatës Hamas.

Gjithashtu një tjetër i ftuar do të jetë ish këshilltari për sigurinë kombëtare i ish Presidentit Donald Trump, Xhon Bolton i cili do të sjellë detaje nga SHBA.

Po ashtu në emisionin "Fokus" që do të transmetohet në orën 21:00 në "CNA TV" i pranishëm do të jetë edhe ish ambasadori Xhimi Xhefri.

Xhefri do të flasë për luftën Izrael-Palestine si dhe rolin e shteteve të tjera.

Për më tepër ndiqni emisionin "Fokus" në "CNA TV" në orën 21:00 me Robert Papën./ CNA

Lajmet e fundit nga