LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“2023-shi do të jetë viti i triumfit të popullit opozitar”/ Falënderimi special i Sali Berishës

2 Janar 2023, 11:49, Aktualitet CNA
“2023-shi do të jetë viti i triumfit të popullit
Kreu i PD, Sali Berisha

Kreu i PD, Sali Berisha, ka falënderuar përzemërsisht të gjithë mbështetësit e tij për urimet e ngrohta që ka marrë për Vitin e Ri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Sali Berisha është shprehur se ka marrë një energji pozitive dhe frymëzim nga secili prej tyre.

Ndër të tjera, Berisha ka theksuar se viti 2023 do të jetë vit triumfi për popullin opozitar.

“Falenderim!Një falenderim të përzemërt miq dhe një dolli për të gjithë ju e familjet tuaja, që me dhjetra e mijëra urime të ngrohta për Vitin e Ri me keni mbushur plot me energji pozitive, frymëzim dhe besim se viti 2023 do të jetë viti i triumfit të popullit opozitar. Gëzuar!”, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga