LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tërmet i lehtë në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra

1 Janar 2023, 12:42, Aktualitet CNA
Tërmet i lehtë në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra
Foto ilustruese

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak më parë vendin tonë.

Lëkundjet ishte të magnitudës 3.2 ballë të shkallës Rihter.

Sipas EMCS, tërmeti kishte një thellesi prej 2 kilometrash dhe u regjistrua 7 kilometra larg Bulqizës.

Deri më tani, nga lëkundjet nuk raportohet për dëme materiale./ B.A. - CNA.al

Tërmet i lehtë në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra

Lajmet e fundit nga