LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Viti i Ri "troket" në Shqipëri/ Spektakël fishekzjarresh në Tiranë dhe të gjitha qytetet e vendit 

31 Dhjetor 2022, 23:59, Aktualitet CNA

Viti i Ri "troket" në Shqipëri/ Spektakël

Shqipëria ka mirëpritur Vitin e Ri 2023 me një spektakël fishekzjarresh në mbarë vendin. 

Nga veriu deri në jug të gjitha qytetet kanë dhënë një shfaqje spektakolare ngjyrash dhe dritash duke uruar kështu mirëseardhjen e një viti të ri.

Në Tiranë pas hedhjes së fishekzjarreve pritet të mbahet dhe koncerti që do të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit.

Këngëtarët e ftuar do të jenë Getoar Selimi, Luana Vjollca, Ardit Çuni si dhe DJ më të mirë të vendit.

/CNA.al

Lajmet e fundit nga