LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Vit që do mbahet mend gjatë'/ Ambasada amerikane uron shqiptarët

1 Janar 2023, 11:00, Aktualitet CNA

'Vit që do mbahet mend gjatë'/ Ambasada amerikane uron

Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar shqiptarët për festat e fundvitit.

Në një postim në Facebook, Ambasada ka uruar që 2023 të jetë një vit i lumtur, i shëndetshëm dhe i begatë për të gjithë shqiptarët.

Postimi:
Gëzuar Vitin e Ri nga ambasada e SHBA! Faleminderit që e bëtë vitin 2022 një vit që do mbahet mend gjatë. Urimet më të mira për të gjithë shqiptarët për një 2023 të lumtur, të shëndetshëm dhe të begatë!/CNA.al

Lajmet e fundit nga