LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mjegulla ‘pushton’ aksin Korçë – Pogradec/ Apeli për drejtuesit e mjeteve

1 Janar 2023, 17:34, Aktualitet CNA
Mjegulla ‘pushton’ aksin Korçë – Pogradec/ Apeli
Aksi Korce-Pogradec

Aksi nacional Korçë – Pogradec është pushtuar nga mjegulla e dendur, duke krijuar vështirësi për drejtuesit e mjeteve.

Prezenca e mjegullës ka shtuar vigjilencën tek drejtuesit e mjeteve për të ngadalësuar shpejtësinë.

Nga ana e policisë ka patur një thirrje për shoferët që të tregohen të kujdesshëm dhe të respektojnë rregullat e qarkullimit, si dhe të ulin shpejtësinë.

Qyteti i Korçës ka pritur këtë fundvit me qindra vizitorë që kanë zgjedhur këtë destinacion për të kaluar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri./ CNA.al

Mjegulla ‘pushton’ aksin Korçë – Pogradec/ Apeli

Mjegulla ‘pushton’ aksin Korçë – Pogradec/ Apeli

Lajmet e fundit nga