LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Vlorë/ I riu sulmon me thikë gjyshin e tij

17 Mars 2022, 10:17, Kronika CNA
E rëndë në Vlorë/ I riu sulmon me thikë gjyshin e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një 27 vjeçar ka goditur me thikë gjyshin e tij. I moshuari ndodhet në spital dhe jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se 27-vjeçari me iniciale R.R akuzohet për veprën penale ?Dhuna në familje?.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga