LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet mjeti i shkrumbuar në Tiranë/ Policia zbulon detajet

15 Mars 2022, 09:37, Kronika CNA

Sot është gjetur një mjet i djegur plotësisht në ?Unazën e Re?, rruga Teodor Keko.Mjeti është në pronësi të shtetasit E.B. Paraparakisht dyshohet se ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Megjithatë policia ka vijuar me hetimet për të zbardhur ngjarjen.

?Me datë 15.03.2022, në Unazë të Re, në rrugën “Teodor Keko”, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht, mjeti i parkuar në pronësi të shtetasit E. B. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit? njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga