LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjykata e dënoi me 10 vite burg për Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike/ Kapet 38-vjeçari

13 Mars 2022, 16:21, Kronika CNA

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar Papër, ku është bërë ndalimi dhe kapja e shtetasit Ervis Hasankolli, i shpallur në kërkim për veprën penale  “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”..

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Krimeve të Rënda Tiranë, në vitin 2016, e ka dënuar me 10 vjet burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga